Wafle dekoracyjne

Serduszka waflowe

To idealna propozycja dla wszystkich lodziarni i cukierni, które chcą w sympatyczny sposób udekorować swoje produkty. Serduszka waflowe mają charakter ozdobny, ale świetnie sprawdzają się jako naturalna żyłeczka do lodów. Produkty te można również wykorzystać do robienia różnych ciastek i jako dodatek do wielu innych słodkości. Do ich produkcji zawsze używamy najlepszych składników, co jest gwarancją doskonałego smaku i przyjemnego zapachu. Wafle w formie serduszek sprzedajemy w opakowaniach zbiorczych po 2 kg każde.

Wachlarze dekoracyjne

Inną propozycją dekoracyjną z naszego asortymentu są eleganckie wachlarze przypominające swoją formą klasyczny wafelek do lodów. Można je jeść jak zwykłe ciastka lub wykorzystać w formie ozdoby do deserów lodowych oraz innych słodkości przygotowywanych przez cukierników. Wachlarze sprzedajemy w kilogramowych opakowaniach zbiorczych. Wszystkie nasze produkty cechują się nie tylko estetycznym wyglądem, ale także doskonałym smakiem. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi wafelkami dekoracyjnymi dostępnymi w naszym sklepie.

Wafle misie

To świetna ozdoba do deserów przygotowywanych z myślą o najmłodszych. Wysokogatunkowe wafelki w kształcie sympatycznego misia elegancko ubranego w krawat na pewno spodobają się każdemu dziecku. Produkty te wykonujemy z najlepszych składników, bazując na naszym doświadczeniu zbieranym już od 1974 roku. Wafle misie są doskonałą ozdobą lodów i różnych słodkich przysmaków, ale z powodzeniem można je również jeść na „sucho”. Są słodkie, chrupiące i dosłownie rozpływające się w ustach. Wafelki dekoracyjne z misiem sprzedajemy w kilogramowych kartonach.

Rurki dekoracyjne puste

Temu produktowi nie oprze się żaden miłośnik bitej śmietany. Słodka i chrupiąca rurka waflowa z ciemnymi paskami prezentuje się bardzo estetycznie i przy tym doskonale smakuje. Można ją wykorzystać do ozdoby wielu deserów, w tym między innymi lodów czy tortów. Ponieważ w procesie produkcyjnym używamy tylko najlepszych składników, puste rurki dekoracyjne świetnie nadają się do podania jako słodka przekąska umilająca czas oczekiwania na zamówienie. Zapraszamy do składania zamówień – rurki sprzedajemy w kartonach po 1,5 kg.

Wafle dekoracyjne - serduszka, wachlarze, misie i rurki

Serduszka waflowe - produkt firmy Maleks

Serduszka waflowe

  • rodzaj opak.: karton 2,0 kg

Nr kat. 22

Wachlarze dekoracyjne - produkt firmy Maleks

Wachlarze dekoracyjne

  • rodzaj opak.: karton 1,0 kg

Nr kat. 23

Wafle dekoracyjne, misie - produkt firmy Maleks

Wafle dekoracyjne – misie

  • rodzaj opak.: karton 1,0 kg

Nr kat. 24

Rurki dekoracyjne puste

Rurki dekoracyjne puste

  • rodzaj opak.: karton 1,5 kg

Nr kat. 25